27117


Oturumlara katılım serbest ve ücretsizdir. Bilgileri aşağıda verilen oturumlara bağlantı üzerinden katılabilirsiniz. 

Başlık: Türk Anatomi Derneği

Tarih: 25-26-27 Mayıs 2021

Saat: 20:00 - 23:00

Meeting Id: 832 0869 7288

Bağlantı Linki: https://tobbetu-edu-tr.zoom.us/j/83208697288

 
Toplantıya kayıt ücretsizdir ve aşağıda bağlantısı verilen "Google Forms" üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir. Sadece kayıt yaptıran katılımcılara Katılım Sertifikası düzenlenecektir.

Anatomi Ailesinin Değerli Üyeleri,
 
Geçen yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz 21. Ulusal Anatomi Kongresi’ne camiamızın gösterdiği destek ve ilgi bizleri çok mutlu etti. Toplantı izinlerinin verilmesi ile hızlı bir şekilde TAKAD Olağan Genel Kurulunun planlanması ve hazırlıkları nedeniyle, bu yıl 9. düzenlenecek olan kış toplantımızı istediğimiz tarihte gerçekleştiremedik. Geleneklerimizin bozulmaması adına gecikmiş bir kış toplantısı yapmayı planladık. Oldukça dar bir sürede organizasyonunu gerçekleştirmeye çalıştığımız toplantımızın, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nin altyapı desteği ile çevrimiçi ortamda canlı (senkron) şekilde gerçekleştirilmesi planlanmıştır.
 
Toplantımız 25-27 Mayıs 2021 tarihlerinde 20:00-22:00 saatleri  arasında gerçekleşecektir. Toplantımızı takip etmek isteyen tüm katılımcılar için detaylı  bilimsel program ekte yer almaktadır. Ayrıca bilimsel programına derneğimiz internet sitesinde de ulaşabilirsiniz.
 
Kayıt ücretsizdir ve  "Google Forms" üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.
https://forms.gle/UT5SYMnxM8EjY5ndA
 
Değerli katkılarınız ile birlikte sizleri bu çevrimiçi 9. Kış Toplantımızda aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
 
TAKAD Yönetim Kurulu adına
 
Başkan
Prof. Dr. Piraye Kervancıoğlu