27117

 

 

 

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
TIP FAKÜLTESİ ANATOMİ AD
 
 
Armut uygulaması üzerinden "anatomi özel ders" başlığı altında online sınavını kendisi dışında bir kişiye yaptırmak isteyen Medipol öğrencisinin bu hizmet alımına ilişkin isteği bölüm tarafından farkedilmiş olup buna istinaden belirtilen tarih ve saate uygun sınavı olan Odyoloji bölümünün sınavı online olarak çoktan seçmeli değil sözlü olarak gerçekleştirilmiştir. Bu ve buna benzer herhangi bir durumda karşılaşıldığı takdirde tüm bölümlerde sınavlara ilişkin bölümümüzün tutumu bu şekilde olacaktır.
 
 
İstanbul Medipol Üniversitesi
Tıp Fakültesi Anatomi AD Bölüm Başkanı
Prof. Dr. B. Ufuk ŞAKUL Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği Değerli Üyeleri
 
Derneğimizin resmi dergisi olan Anatomy dergisinin editörlüğü görevini büyük bir özveri ile yürüten Sayın Prof. Dr. Gülgün Şengül bu görevi başarı ile gerçekleştirmiş ve dergimizi oldukça iyi bir seviyeye getirmiştir. Yeni dönemde dergimize editör olarak Prof. Dr. Nihal Apaydın atanmıştır. Bu süreçte verdiği büyük emekler ve dergimize katkılarından dolayı Prof. Dr. Gülgün Şengül'e teşekkür eder, görevi devralan Prof. Dr. Nihal Apaydın'a başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

  
TAKAD Yönetim Kurulu adına
Genel Sekreter
Prof. Dr. Piraye Kervancıoğlu

 
Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği Değerli Üyeleri,

Derneğimiz Yönetim Kurulu’nun 22.01.2019 tarihli ve 219 nolu kararı doğrultusunda; Anatomi ile ilgili bilimsel basılı materyallerin Web sitemizde 1 (bir) yıl süre ile tanıtımının yapılabilmesi için ilgili kuruluş ya da kişi tarafından dernek yıllık aidat ücretinin 4 (dört) katının dernek hesabına bağışlanması istenmektedir. Ayrıca tanıtımı yapılacak materyalin yazarlarından veya editörlerinden en az birinin derneğimiz üyesi olması ve aidat borcunun bulunmaması gerekmektedir.
 
TAKAD Yönetim Kurulu Adına
Genel Sekreter
Prof. Dr. Piraye Kervancıoğlu

 


 

 
                                                                                                      

Tıp Eğitimi Anatomi Çekirdek Eğitim Programı
1. Sürüm
Anatomi ÇEP Final Raporu 2018 Nisan