27117

Geçmiş Duyurular

Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği’nin Sayın Üyeleri,
Dernek yönetim kurulu tarafından, derneğimizin olağanüstü genel kurulunun yapılması planlanmıştır. Seçimsiz olağanüstü genel kurul toplantısı “Pamukkale Richmond Thermal Otel, Karahayıt, 20290, Pamukkale, Denizliadresinde 15 Ocak 2019 tarihinde, saat 16:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Toplantıda salt çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise, aynı adreste, 22 Ocak 2019 tarihinde, saat 16:00-17:00 saatleri arasında salt çoğunluk aranmaksızın olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantıya katılımınız hususunda bilgilerinize arz olunur.
Denizli’de, 21-23 Ocak 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Anatomi Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan “7. Anatomi Kış Günleri” toplantısı programı içinde yapılacak olan, derneğimizin olağanüstü genel kurula katılımınız derneğimiz ve anatomi camiasının yetkinliği açısından önemlidir, bu nedenle desteklerinizi bekliyoruz.
 
GÜNDEM MADDELERİ:
1. Yoklama, Genel Kurul’un açılışı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı,
2. Genel Kurul’u yönetmek üzere divan üyelerinin seçimi,
3. Yeterlilik yürütme kurulu üyelerinin görev sürelerinin dolması nedeniyle, yeni yürütme kurulu üyeleri seçimi,
4. Beden bağışı komisyonunun kurulmasının görüşülmesi ve uygun görüldüğünde seçimi,
5. Mevzuatın görüşülmesi,
6. Dilekler,
7. Kapanış.
 
TAKAD Yönetim Kurulu Adına
Genel Sekreter
Prof. Dr. Piraye Kervancıoğlu


Anatomi ailesinin değerli üyeleri;


Anatomi camiasında artık geleneksel hale gelen “Anatomi Kış Günleri” toplantısının yedincisi 21-23 Ocak 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı ev sahipliğinde Denizli’de gerçekleştirilecektir. Bu toplantımızın ana teması “Anatomide asistan eğitimi ve sorunları” olacaktır. Sosyal programın ağırlıklı olacağı kış toplantımız Pamukkale bölgesinin en güzel otellerinden “Richmond Pamukkale Thermal Hotel”de gerçekleştirilecektir.

Toplantımız süresince hem egenin güzel kenti Denizli’yi gezme fırsatı hem de ülkemizin ve dünyanın en güzel yerlerinden olan Pamukkale bölgesinin termal kaplıcalarından faydalanma imkânı bulacaksınız. Bilimsel ve sosyal program hazırlanmakta olup yakın bir zamanda siz değerli katılımcılarla paylaşılacaktır. Anatomi ailesinin tüm üyelerinin katılımından ve sizleri Pamukkale’de ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

 

Prof. Dr. Mehmet Bülent ÖZDEMİR
 

http://www.pau.edu.tr/anatomi2019denizli/tr

7.Anatomi Kış Toplantısı Bildiri Özet Kitapçığı.pdf                                                                                                   
 

Dear Colleagues,

On behalf of the Local Committee of the Joining Meeting of the European Association of Clinical Anatomist (EACA) and the International Society of Clinical and Applied Anatomy (ISCAA). It is my pleasure to invite you to the International Meeting of ANATOMIA CLINICA, which will take place from 24th to 26th June 2019in Madrid (Spain). The Conference will be held at the Complutense University of Madrid, in the Faculty of Medicine.
 

Dr. Jose Sañudo 
President of the Congress